Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik az a zöldtea ami...

Melyik az a zöldtea ami tényleg zsírégető? Annyi félét lehet kapni nem tudom melyik igazi zöld tea.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

JAUNG CHANG TU' SUPER SLIM GREEN TEA!!!

Ez a legtutibb, tényleg eredeti, hogy olyat még nem is láttál! :D És finom is. :) ÉN 50 kg-val vagyok könnyebb mióta iszom!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

2010. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudtam hogy a zöld tea az tisztitja a testet.. meg többet pisilsz tőle és azért fogysz tőle :S
2010. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én teaboltban szoktam venni kimérőset, teljesen natúr zöldteát. De ha ízesített, az sem baj, mivel ugyanúgy benne van a tea, csak még mellette van más fűszer vagy gyümölcs. A bolti filteres állítólag nem túl jó minőségű, ezért azt nem vennék. Szerintem te is szaküzletben vegyél, nem drágább egyáltalán, és tudnak tanácsot is adni, esetleg ajánlanak olyat is, ami kifejezetten fogyáshoz való.
2010. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen válaszod!

És hol lehet kapni ilyen slim green teát,és milyen filteres?

2010. jún. 14. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

www.demmers.hu


Gunpowder Temple of Heaven green tea


Én kb 3 hónap alatt 10-15 kg-tól szabadultam meg. (fogyókúra mellett!!!!)

2010. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mennyibe kerül ?:O
2010. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!