Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik tejmentes fagyi?

Létezik tejmentes fagyi?

Figyelt kérdés

Ha cukrászdában megkérdezem és azt mondják igen, akkor az biztos? Mivel ha porból készítik akkor is tudják hogy a porban nincs tej?

Lányom tejérzékeny, és nagyon szeretne fagyit enni, de én nem merek neki venni.

Köszi a válaszokat.


2010. jún. 8. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél sorbet-t az csak vízzel készül.
2010. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Persze,h létezik!És inkább cukrázdában lehet hinni nekik.A gyümölcsfagyik jó eséllyel nem tejes alapúak.De meg kell kérdezni,és el is lehet mondani,h miért olyan fotos ez neked.Nem hiszem,h mások egészségével játszanának,csakhogy eladjanak egy gombóccal többet.Az utcai árusok már egy kicsit gátlástalanabbak,tisztelet a kivételnek.És otthon te is könnyen készíthetsz sorbet-t,én is azt szoktam.
2010. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
33%
jah van vizes fagyi de naon rossz az íze sztem
2010. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
A gyümölcsfagyik és a citromfagyi tejmentes.
2010. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A tejmentes /vízzel készült/ inkább jégkrém. Te is tudsz otthon készíteni. Legalább tudod, mit teszel bele.
2010. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

laktózmentes tejterméket ehet a gyerek? ...ha igen, akkor joghurtot kis mézzel és pl eperrel összekeversz és lefagyasztod


vagy növényi tejszínt is használhatsz


jégkrémmel nagyon vigyázz, mert a legtöbb tejszármazékot tartalmaz

2010. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még nem tudjuk biztosan hogy a tejcukor vagy a tejfehére okozza-e a problémát.

Ezt a sorbet-t majd kipróbálom.

2010. jún. 8. 10:47
 8/10 anonim válasza:

Elég régi kérdés, de hátha még mindig érdekel a téma.

Én is laktózérzékeny vagyok és javaslom a cba-ban kapható saját márkás jégkrémet. Literes dobozban van, nem is drága és nem tartalmaz tejet. (tejsavót igen, de az nem baj) Viszont vigyázz, mert az eper-vaníliában van tej, a csoki-vaníliában nincs, bár nem tudom ez hogy lehet.

2012. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még mindig érdekel, sajnos.
2012. máj. 1. 15:24
 10/10 anonim válasza:
Én tegnap vettem tej- és cukormentes csokifagyit egy cukrászdában. Bartók Béla út 46, talán. (Bartók Béla út és Lágymányosi utca sarok.)
2012. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!