Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van akivel szintén ez van?

Van akivel szintén ez van?

Figyelt kérdés
Ha érzem egy kicsit is a disznó ízét, rámjön a hányinger, és fuldoklom, sőt ha már a szagát is érzem egy csöppet, akkoris ugyanaz a reakció... :S De amúgy ha nem érzem, se szagát se ízét, akkor szeretem...:D
2010. máj. 30. 21:47
 1/8 anonim válasza:
47%

létezik ilyen betegség.

judeanus-nak nevezik.

2010. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
öhm és ez baj?
2010. máj. 30. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy csinálod? Ha disznóhúst eszel,akár hogy van elkészítve vagy fűszerezve,akkor annak jellegzetes disznó íze van. Szaga nem feltétlen. Vagy csak a nyershús irritál?
2010. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csak a nyers..és nem mindig érzem =/
2010. máj. 30. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a csirkével vagyok így, és csak akkor érzem, mikor pld. mikróban megmelegítik a levesben főtt húst, vagy pld. a rántott csirkecombot. Épp ezért már vagy húsz éve nem ettem semmi ilyesmit... :( Nagyon rossz érzés. Én valahogy azt a szagot érzem ilyenkor, mikor régen nagymamám kopasztotta a forró vízben a tyúkot. Olyankor is mindig elkapott a hányinger... Így hát nesze nekem egészséges életmód. (azért halat eszem) :)
2010. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez 1 betegség: judetitis cionosa
2010. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
végre valaki levette az első poént.
2010. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én a birkaszaggal vagyok így.

ezért nem is eszem birkahúst. :D

2010. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!