Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Menzák a Corvinus környékén?...

Menzák a Corvinus környékén? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ismer valaki jó és olcsó menzákat a Corvinus egyetem közelében? Tarkaréten fogok lakni, így egész nap a városban kell kb lennem.

2017. aug. 26. 07:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Főzz a koliban és vidd magaddal dobozkában :) a C épületben lévő büfé mellett van mikro, ami ingyen használható :)

aztán megettem vmelyik emeleten vagy ki mentem a belső udvarra :) (Tarkás voltam két évig tudom miről beszélek :D )


39es étterem van az E épület alagsorában és a C épületben is (nem az egyetemen belül hanem az irodaépület másik felén). Sokan dicsérik sosem próbáltam

2017. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A túlparton a stoczek menza nagyon király, én néha átjárok oda, mert olcsó és finom szokott lenni.


Mondjuk a kínai is egész jó a közelben. Tarkán rendelni tudsz, esetleg ha mész tescoban, akkor van mellette egy gyrosos, az nem rossz még.

2017. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!