Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen nassolnivalókat egyek...

Milyen nassolnivalókat egyek tömegelés alatt? Esetleg van olyan müzli, amiben nincs sok cukor és diétásnak lehet mondani?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Puffasztott rizs. Ízesítettek is vannak (hagymás-tejfölös, paprikás, cheddar sajtos). Amit én szoktam venni abban 0.4 g cukor van 100 grammonként.

Emellett puffasztott kölesgolyó, cikóriagolyó - ezekből még több fajta íz létezik, köztük édes is ami xilittel van pl édesítve.

2017. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan müzli, de az egyáltalán nem édes. És alaposan be kell áztatni , én joghurtba szoktam, hogy megszívja magát.


Teszkóban szoktam venni, a legolcsóbb szutyok. De egyértelműen a legegészségesebb.

Minimum 90%-ban gabonapelyheket tartalmaz, mindenfélét, full natúron. És van benne némi aszalt gyümölcs, de nem sok.

1 kg-os kiszerelésben van, saját márkás.


Pl natúr joghurttal elkeverve kevés kalória mellett eltelít, mert rengeteg rost van benne.

2017. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jan. 16. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!