Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik tart jobban ébren...

Melyik tart jobban ébren hosszútávon? Kávé vagy Tea?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
tea, de ha nagyon fáradt vagy, mind a tein, mind a koffein csak még jobban álmosítani fog
2010. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a kávé attól füg mennyire erős!Bár mondjuk én már immunins vagyok rá este 11:00kor ha iszom egyett 11:15 kor annál jobban alszok!:-)de tényleg
2010. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fú de értelmes hozzászólásokat olvasni itt..sosem értettem miért kell a hülyeséget magyarázni ha valaki nem ért hozzá. azért alszol 11:15-kor a 11es kv után mert a felszívódási ideje kb fél óra a koffeinnek szal még nem hagyod kiteljesedni...de meglepően okos dolog kávézni elelvás előtt...

másik okosnak: nincs olyan hogy tein! így a tudósok régen nevezték a tea "hatóanyagát" de mivel ugyanúgy koffeinre bomlik le a szervezetben nyugodtan állíthatod hogy ebben is az van. sajnos a sok tudálékos emberke még megtartotta a kifejezést hogy ezzel tűnjön okosabbnak...hülyeségben remekltek.


egyértelműen a tea tart hosszabban élénken kérdező, viszont nem olyan intenzíven mint a kv.

2010. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tea hosszú távon jobban hat.
2010. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
11:06os nak csak annyi hogy ne mond másoknak hogy mindent meg magyaráznak kicsit olvasd át hogy mit írtá meg hogyan!a "tein" meg nem a tea régi neve hanem az amit a tea tartalmaz te kis tudálékos!vagy nem jártál iskolába?
2010. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
én sem írtam hogy a régi neve lenne...ha baj van a szövegértéseddel azt gyakarold kicsit, és csak utána szólj meg másokat ha így csapdosod az értelem tetőfokát
2010. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyenes Tamás Nűnű válasza:
a teával az a baj, hogy vécére kell tőle járnod, ha nem akarsz aludni, és kell egy hatásos elfoglaltság, akkor a tea tuti, hogy ébren tart.
2010. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!