Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyton csak...

Mit csináljak ha folyton csak ennék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok éhes de egyfolytában csak ennék valamit imádok enni :D Mit tudok ezzel csinálni ?

2016. nov. 23. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyél!
2016. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mikor megéhezel, egyél gyümölcsöt, zöldség salátát :)
2016. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem is az hogy megéhezek ehetek akármennyit de akkor is ehetnékem van ..
2016. nov. 23. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy nem iszol elég folyadékot. Ha tudod,hogy nem lehetsz éhes,és mégis ehetnéked van, igyál egy pohár vizet,vagy egy forró teát, vagy szopogass el egy jégkockát.
2016. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-4 liter vizet iszok egy nap
2016. nov. 23. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyan eszel? S talán érzed, mi miatt ennél? Éhes vagy? Idegesség, unalom? Merő élvezet?


Nekem van, hogy ha nem vigyázok, végigeszem a napot és a fél éjszakát s van, hogy valahogy magamba pakolom az ételemet egyszer és kész. Elsősorban étrend kérdése, bár bizonyos lelki dolgok is meg tudnak kavarni. De főleg az étrend. Ha igazán jóllakom, nem akarok tovább enni, csak jó nekem... Sokunk pedig ismeri, hogy szénhidrátot, pláne édességet éve könnyen ördögi körbe kerülhetünk...

Úgyhogy ha tutira akarok menni, bepakolok egy csomó fehérjét, némi zsírt és egy kis zöldséget. Szinte garantáltam nem fogok vágyni eszegetésre, akármekkora nagyevő hedonista haspók is vagyok (s még sorolhatnám)...

2016. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*garantáltan
2016. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem eszek cukros dolgokat egészségesen kajálok. gondjaim sincsenek szerintem csak élvezetből eszek
2016. nov. 23. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

A múlt héten olvastam a net-en, hogy kálcium-hiány esetén is u.n. éhség-érzet-jelzést küld a szervezet.

Próbáld meg, hogy olyankor 1 pohár vízben 2 db. kalcium-pezsgőtablettát kavarsz el, és kajálás helyett azt iszol!

2016. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!