Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hunyadi János víz, létezik...

Hunyadi János víz, létezik hogy nem hat?

Figyelt kérdés
Reggel hétkor ittam két, két és fél decit langyosan, éhgyomorra, ahogy írták. Azt írták egy két órán belül hatni fog. Nálam semmi hatása nincs, a kávé is jobb ettől, ha kávét iszom reggel akkor 10-15 percen belül megyek wc-re. Pedig ahogy olvastam, másoknál nagyon brutális hatása volt, hogy lehet hogy nálam semmi?
2016. nov. 11. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem hunyadi vizet ittál csak az üvegre van az írva.

2. (Ez valószínűbb) Minden emberre másként hat a bevitt tápanyag illetve folyadék. Van akit a hunyadi víz meghajt, de lehet a te szervezeted simán feldolgozza. Van olyan, akit a kávé élénkít de olyannal is találkoztam már aki azért itta, hogy el tudjon aludni.

3. lehet nálad később fog hatni (pl. buszon, villamoson...)

2016. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy csak az üvegre van ráírva? Én vettem, és itthon bontottam fel, igaz még sosem ittam korábban, de azt mondták olyan keserű-sós ízű, és ez pont olyan volt. Később sem volt semmiféle hatása, érdekes. Más írta, hogy issza a savanyúkáposztalevet pohárszámra és semmi baja, na én meg attól egy percen belül rohanok a wc-re :D Valószínűleg akkor nekem ez a víz nem jó.
2016. nov. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!