Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki nem szereti a...

Van valaki, aki nem szereti a popcornt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 09:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

09:51 Szerintem joggal lehet popcornnak nevezni (bár mi is pattogatott kukoricának hívjuk otthon.), mivel

a popcorn az egyik legősibb amerikai táplálék, és történelmükben jelentős szerepet töltött be. Az indiánok alapvető táplálékként, valamint díszítésre használták. Fejdíszekhez, nyakláncokhoz, és derékdíszekhez egyaránt használtak popcornt. Amikor a gyarmatosítók megérkeztek az Újvilágba, az indiánok már több mint 700-féle popcorn termesztettek. A gyarmatosítókkal a popcornt az első Hálaadási ünnepségeken ismertették meg.

2010. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"a popcorn az egyik legősibb amerikai táplálék"


Igen, ezért Amerikában nyugodtan hívd így, de se amerikai, se indián nem vagy és nem is ott élsz.

2010. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor te a hotdogot, a pizzát minek hívod?? Forrókutyának??
2010. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De a popcornnak van tisztességes magyar neve...
2010. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jó, most ezen igazán ki kellett akadni, tényleg. Ha pattogatott kukoricának mondom, attól te boldogabb nem leszel. Most nem mindegy? Így is érthető volt a kérdés. Nektek aztán olyan mindegy, bármit kérdezhet az ember, mindig van valami, amibe bele tudtok kötni.
2010. ápr. 24. 21:23
 16/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem.Nekem mindegy,milyen ízű,csak édes ne legyen és frissen készüljön.
2010. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Te akadtál ki azon hogy kijavítottalak, én nem akadtam ki, tőlem kutyaguminak is hívhatod:)
2010. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én sem akadtam ki, sőt, nagyon is jó kedvem van! :)

Remélem neked is. Szép napot!:)

Amúgy utolsó előtti: igazad van, ne legyen édes, és friss legyen. :P

2010. ápr. 25. 11:23
 19/22 anonim ***** válasza:
Az én párom sem szereti úgyhogy a moziban enyém lehet az összes kukorica, neki meg veszünk chipset.
2010. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
chips az jobb:D
2010. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!