Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen energiaitalokat ismerte...

Milyen energiaitalokat ismertek? Többi lent-->

Figyelt kérdés
Gyűjtő vagyok, és szeretnék minél több fajtát. Ha tudja valaki, hogy amit ír, hol kapható, akkor légyszi azt is írja oda :) 22/L
2010. ápr. 21. 10:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Természetesen olyanokra vagyok kíváncsi, amik Magyarországon kaphatóak! :)
2010. ápr. 21. 10:38
 2/21 anonim ***** válasza:
Tesco energia ital, amit a Buszesz ZRT gyárt ,de saját néven Watt energiaitalként is lehet kapni. Ugyanazt drágábban, más dobozzal. Mintha az ize.hu-n láttam volna egy gyűjteményt pont ugyanígy csakis energiaitalokról. Keress rá
2010. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Fuel (ARO gyártmány, Metro-ban lehet kapni), Sexx (Tom Market, nem mindig van, akácméz íze van és elképesztően olcsó, én nagyon szeretem), Kalasnyikov (nem tudom, hogy kell pontosan írni, Interspar-ban szoktam látni), Adrenalin (sok helyen kapható), Shark, Blue Bear.
2010. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Turbo, Kobra (ezeket én Pécsen kisebb boltokban láttam nagy kiszerelésben), spar-os, Burn, Hell (ezeket is sztem minden boltban kapni).
2010. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ittam egyszer 1,5 literes-t, valami tuning, vagy turbó volt a neve.
2010. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszii, de eddig a felsoroltak közül mindegyik megvan, de várom még a válaszokat! (Amúgy kb 200 db van már, úgyhogy az olyanokra lennék kíváncsi amik nem olyan ismertek)
2010. ápr. 21. 11:30
 7/21 anonim ***** válasza:
Mondtam h ize.hu-n keress rá, de lusta voltál, szóval itt van: [link] 433db-ot sorol fel
2010. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagyis már 454db-ot:D remélem segítettem:)
2010. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


Energiaitalos blog, szerintem írj a szerkesztőknek, hogy ők honnan szerzik be a különlegesebb darabokat.

2010. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De megnéztem, nem voltam lusta, ezeket az oldalakat szoktam nézegetni, de itt is helyszínnek csak annyi, hogy Magyarország, vagy Németország, és lehet hogy ennek fele nem is kapható. Én a most kaphatóakra lennék kíváncsi, és hogy hol lehet hozzájutni, na így érthetőőőőő? =)
2010. ápr. 21. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!