Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szülők! Hány éves kortól...

Szülők! Hány éves kortól engednétek a lányotoknak, hogy energiaitalt igyon?

Figyelt kérdés

Bátyámmal (aki 17 volt akkor) vele ittam (persze csak én) titokban az energiaitalt.(7 éves voltam kb) És most majd min. 2-3 év múlva szeretnék inni. De nem is ez a lényeg. Szülők, ti mikortól engednétek?

12/L



2016. aug. 21. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

En nagyjabol 8 eves korom ota kostolgatom, mert anyukam neha kap ajandekba, es nem tud egy egeszet meginni, ilyenkor en iszom meg a veget. Szerintem ezzel nincsen semmi baj, bar en nem is szeretem es vegan vagyok, de ha mar most elore tervezed, hogy inni fogsz kesobb, az nem hangzik tul jol.

Miert szeretnel energiaitalt inni majd?

2016. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Majd ha keresel rá pénzt, vagy a zsebpénzedből veszel. Nyomorult cukros lötty, unorító műanyag tuttifrutti szaggal, én biztosan nem finanszíroznám, hogy a gyerekem ilyet igyék. Párat már kóstoltam, egyik szarabb, mint a másik.


Egy osztrák viszont tényleg nagy boltot csinált azzal, hogy sárga ételszínezékes, cukros szódát kezdett árulni Red Bull néven. Bekerülési költség 20 forint, eladja vagy 300-ért darabját. Ma már Forma 1-et szponzorál, és azt sem tudja, mire verje el a sok lóvét. Hát, ha ilyeneket akarsz támogatni, akkor csak vegyed.


Miért nem iszol inkább valami normálisat?

2016. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

ha ilyen alapon vagyunk, akkor gyümölcslevet, üdítőt, és semmit ne igyál, csak a csapvizet. ja várj, azt se, mert abban meg klór van.. sajnálom, mától fényevő leszel :S nem értem miért ne ihatna, ha egyszer megkívánja.

18/F

2016. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
64%
En nem tiltanám neki, de viszont biztos mondanám, hogy nem tesz jót, és tőlem ilyen példát biztosan nem látna, hogy ilyeneket fogyasztok. Szóval szerintem nem szokna rá sem. Ha nálatok ez így megy, akkor így megy, nem hinném, hogy ellenvetés lesz belőle.
2016. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom középiskola utolsó két évében kezdett el inni,most pedig már,hogy egyetemre jár a vizsgaidőszakban szokott.Sosem tiltottuk neki,mert ezt ő dönti el,hogy szüksége van e rá..Viszont mindig azt mondtam neki,ha már energiaitalt iszik akkor már normálisat igyon ne pedig ilyen vizezett löttyöket,így ő a RedBull-t pártolja nagyon,neki az jött be a legjobban. :)
2016. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól iszom, most 22 vagyok. Egyetemet túl sem élném enélkül.

Nem kávézom utálom az illatát is.

Red Bull nekem nem.jött be, így Burnt vagy Monstert iszok.

Kedves osztrákos válaszoló, a szüleimtől egy zsugorfóliányi Monstert kaptam szüleimtől :P

Persze szóda olyan mint a RB..


12 évesen inkább mást igyál de néha egy kis energia ital belefér.

2016. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lencsefőzelék ***** válasza:
71%

Bár nagyon lepontoztátok 2-est, sajnos igaza van. Figyeljétek csak ennek a dalnak a szövegét:

https://www.youtube.com/watch?v=EirL71RkScc

Különösen 1:50 után mondja a frankót.

2016. aug. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Hali Szerintem ezt ne itt kérdezd. A szüleid döntik el. Van akinek egészen korán megengedik (9-10 évesen) van akinek később (14-15 évesen). Bár én nem szeretem de gyűjtöm a dobozokat ezért iszom. Erre mi választ nem tudunk adni. Erre csak a szüleid fognak tudni válaszolni!


Akit érdekel 185 dobozom van jelenleg!


További szép napot sziasztok! 12/F

2016. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Anyukám tiltja, mondjuk megértem.


14/L

2018. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!