Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik KFC a legolcsóbb...

Melyik KFC a legolcsóbb Budapesten?

Figyelt kérdés

A KFC oldalát megnézve látható, hogy sok termék ára csak intervallumosan van feltüntetve (pl. 15 hot wings kosár 1990-2490 Ft, ami azért elég nagy különbség).

Szóval az lenne az kérdésem, hogy budapesti KFC éttermek közül melyik a legolcsóbb?


2016. jún. 21. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Corvinban 1990 a hot wings kosár, szóval gondolom az olcsónak számít.
2016. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Corvinban elég tré a KFC, hol üdítőjük nincs, hol megfelelő zsemléjük. Az elmúlt öt pár hétben egyszer nem tudták adni ezt az újratölthető üdítőt, így a menübe egy ásványvizet vagy valami Bubut lehetett kérni. Tegnap meg közölték, hogy a Grander szendvicset csak zingeres zsömlében tudják adni. Ami kb. feleakkora... Mikor mondtam, hogy akkor nem kell, szájhúzás volt a válasz.


Sajnos nem tudom, hol jó a KFC, de a Corvinban nem túlságosan az. A Duna Plázában jobb tapasztalatom volt eddig, vagyis rossz nem volt. A Moszkva téri is elég tűrhető.

2016. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így fejből nem tudom az árakat, de írok ide, hogy meglegyen a kérdés, és ha nem holnapra kell, akkor ha majd megyek különböző kfckbe, megnézem, mi mennyi, ha nem felejtem el. Nekem amúgy eddig nem tűnt fel, hogy eltérés lenne az árak közt, drágább dolgot csak ritkán veszek, amikor társasággal megyek.


Amúgy tapasztalataim szerint mindig rossz mindenhol valami (üdítő, fagyigép, kávégép, elfogyott a csirke, várjak 10 percet, míg az új megsül pedig nem is zárás előtt megyek, de nem is ebédidőben).

Szerintem minél távolabb van a belvárostól, annál olcsóbb, mert kevesebb a turista/éhesen sétálgató ember, vagy ha pl. sok kajálda van egymás mellett egy bevásárlóközpontban akkor úgy érné meg a kajáldásoknak, hogy mindenhol minden drága, mert úgy mindenki jól jár csak a vevők nem.

2016. jún. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan konkrétan nem figyeltem meg, de nem tűnt fel, hogy eltérés lenne. Kivéve a reptéren, ott azért drágább.
2016. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!