Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten milyen éttermek...

Budapesten milyen éttermek vannak, ahol fix összegért annyit eszel, amennyit akarsz?

Figyelt kérdés
Nemtom, hogy mondják ezt röviden :D Pasta Dostról (Rákóczi Grillház), és a Trófeáról tudok, a többi érdekelne. Ballagás utáni ebédnek készül, tudom, hogy ilyen remek időpontban, de drága iskolám pénteken közölte, hánykor is lesz ama neves esemény :\
2010. ápr. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ha én azt most tudnám kapásból... Pedig tudok egy jót, csak nem tudom megvan-e még. 2006-ban még biztos ott volt, ott voltunk céges bulin, de én nem pesti vagyok, így most megpróbálom kézzel lábbal elmagyarázni, mert én csak fél évet laktam ott. Szóval van az az út (nem jut eszembe a neve), amin a Blahától a Keleti felé lehet eljutni (ahol a buszok is mennek), és ha a Blahától indulsz, akkor az út jobb oldalán van az étterem, elég nagy és észre lehet venni, inkább a Blahához közelebbi felén van.


Bocs, tudom, hogy nem mentél sokra az én útbaigazításommal (általában nem tudom jól elmagyarázni, hogy mi merre van, így meg pláne nem, hogy nem is ott élek), csak beugrott, hogy nekem nagyon tetszett ez az étterem, mindenféle kaja volt, köztük hagyományos (pörköltek, sült húsok, stb.) és igazi különlegességek is (pl. cápa).

2010. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na jó, király vagyok, szóval pont azt írtam le, amiről már te is tudsz, így idő közben beugrott a neve, meg az is, hogy a Rákóczin van. Akkor bocs, másikat nem tudok.
2010. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Fuji, japán szusi étterem, 4000 forint

The Beer cellar, 2700 Ft- Ráday utcánál

Rákóczi grillház, 2500 Ft- ital nincs benne

Mongolian Barbecue, 3500 Ft, Déli pu-néá

A másik 3-ban az italok is vannak, én ezekről tudok

2010. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mongolian barbecue-t ajánlanám. Pár éve nagyon fasza kis hely volt.

Sajnos rég voltam ott, de imádtam.

2010. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom a trófeát márt irtad, de ott legalább biztosan lesz hely ha minden kötél szakad
2010. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm az igyekezeted, de igazad van, tényleg azt írtad, amit tudok :)


21:34es : A Beer Cellar jól néz ki, köszönöm ^^


21:53as : Noigen, de azért nem mindegy, hogy melyik Trófeában, mert Újbuda nincs közel, az Erzsébet Királyné útjai lenne a legoptimálisabb. De azért biztató, hogy lesz hely (:

2010. ápr. 12. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Trófeába előleget kell vinni, erre figyelj, s az ott töltött idő is limitálva van. Amúgy nem nagy szám a Trófea.
2010. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!