Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol fogadják el Debrecenben a...

Hol fogadják el Debrecenben a chéque déjeuner ebédcsekket?

Figyelt kérdés
Nem kajáldára gondolok, hanem boltban, vagy hasonló élelmiszer üzletben? Hallottam hogy a cora-ban is elfogadják. Igaz ez?
2008. szept. 24. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Debreceni vagyok, mi is ilyet kapunk a munkahelyen, én a Tescoba szoktam levásárolni, mert ott nem csak ennivalót lehet belöle vennni, probáltam máshol, pl. Cora de ott csak ennivalora lehet költeni. Amugy Heliker, meg minden nagyobb üzletlánc elfogadja ha étkezéshez vásárolsz .
2008. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tescoban biztos nem, coraban megintcsak nem! Még valakinek valami ötlete?????
2008. szept. 29. 12:25
 3/3 anonim válasza:
tescoba lelehet mi nekünk sikerült, én is corában szeretném elpasszolni de nem vok benne biztos h elfogadják de az elfogadóhelyek közt ott van hogy cora, most néztem meg neten www.chequedejeuner.hu itt meg tudod nézni te is,.
2010. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!