Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zöld tea, de milyen?

Zöld tea, de milyen?

Figyelt kérdés

Aki szokott - esetleg rendszeresen is - inni zöld teát milyen fajtájút vásárol? Leginkább azok érdekelnének amelyeket TEAHÁZAKban lehet kapni (teafüvek). (Nem a filteresek stb.)


[link]


2010. ápr. 7. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi pár éve vettünk japán cseresznyéset. Nagyon finom volt.
2010. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom ha találok :)
2010. ápr. 8. 00:14
 3/8 anonim válasza:
REFORMBOLTOKBAN LEHET KAPNI VAGY DM BEN
2010. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
tehát a dm ben kinai zold tea, fuves nem filteres, zold kocka alaku dobozban talan china tea a neve v valami hasonlo kb 600 huf...kicsit magasabb arkategoria a culinarisban ha van "gunpowder" zold teajuk!
2010. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsóhoz csatlakozom, én is pont ezt a fajtát iszom évek óta, és tök jó. kocka alakú doboz, most asszem 659 ft, vagy hogy. láttam már diszkontban is. száras, nem filteres, csak ilyet vegyél!!:)
2010. ápr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húú nagyon szépen köszönöm, sokat segítettek! :)
2010. ápr. 8. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a DM-ben kapható szálasat iszom. A legjobb! Teaházban is lehet kapni mindenféle ízesítettet (rózsaszirmos, búzavirágos, napraforgós), de az az én pénztárcámnak túl sok lenne.
2010. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Annyian írtátok a DM-ben kaphatót, ki fogom próbálni! :)
2010. ápr. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!