Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma lehet pizzát rendelni?...

Ma lehet pizzát rendelni? Nyitva lehet a pizzéria?

Figyelt kérdés
Alapból vasárnap nyitva van, nem tudom hogy a mai nap kiszolgálnak-e.
2010. ápr. 4. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel és megtudod
2010. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a közel 10-ből egyik sincs nyitva..
2010. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SEHOLnincs nyitva
2010. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nincs. Az van, ami otthon van.
2010. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs nyitva, miért is lenne, hiszen Húsvét van. Süss magadnak, nem ördöngős, mire a futár kihozná, már a tiéd is kész és mégiscsak finomabb és olcsóbb, hamár mindenképpen pizzára vágysz Húsvétkor :=)

40 dkg liszt,2 evőkanál étolaj, 2,5 dl langyos víz, 1 tojás, fél kocka élesztő, csipet só.

Az élesztőt belemorzsolod a lisztbe és a többivel pikk-pakk összegyúrod. Meleg helyen keleszted letakarva kb.fél órát, olajjal kikent tepsibe lapigatod (csak úgy, kézzel, bátran! Klassz, rusztikus lesz a felülete :=) ), nyomsz rá ketchupot ha pizzaszósz éppen nincs és dobálsz rá mindenből, amit megkívánsz a hűtőből (volt már, hogy csak 2 tojást ütöttem rá és a reszelt sajtot). Tetejére reszelt sajt és mehet a sütőbe 220 C-on kb.25 perc.

Kreálhatsz "húsvéti" pizzát, ha alulra elkavart tojást teszel, rá sonka (gépsonka vagy húsvéti, ami éppen van), főtt tojás, és néhány majonézes vagy tejszínes tormakrém pötty, reszelt sajt és kész!

Jó étvágyat!

2010. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!