Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak ha a...

Mi a fenét csináljak ha a kókuszdióban van még egy kókuszdió? Xd

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy van Kókuszdióúr, akit pár héttel ezelőtt vettem, akkor mellesleg nem volt még egy kis Kókuszdióúr. Most, mikor megláttam, mert egy polcon porosodott, kedvem támadt kibontani valahogy. Valami zörgött Kókuszdióúrban, sikerült az egyik kis lyukat kilyukasztanom, és akkor láttam meg, hogy van benne még egy, viszont lé vagy kókusz az semmi! Mi fenét csináljak?

Dobjam le a negyedikről? Egyenlőre csak a külső kókuszt akarom feltörni, hogy a kis Kókuszdióurat kivegyem.



#kókusz #kókuszdió #kókuszdióúr #kókuszdió a kókuszdióban
2016. márc. 18. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fogd meg es jo erosen csapkodd a lepcsohazban a lepcsohoz... Sokszor kell,de aztan valahol megreped.
2016. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Becsinálok, nem tört össze, pedig ledobtam! Xd

A lépcsőhöz sajnos nem vághatom mert akkor zavarnám a szomszédokat a zajjal. :p

2016. márc. 18. 16:08
 13/16 anonim ***** válasza:

A kókuszdió csemete a kókuszdió úr magja. A levét pedig már megitta.

Én is jártam már így, hogy nem volt benne semmi. A fehér részét megeheted.

2016. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Felnyitás: [link]
2016. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Felnyitás: [link]


hűbameg, é nagyon profi vagyok

a 3 lyuknál 1 perc alatt ki lehet folyatni a lét, aztán 2 kalapácsütéssel kinyitom

2016. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én tegnap három kalapácsütéssel leszedtem róla a kemény részét és utána szépen meglékeltem kifolyt a leve és utána szépen felvágtam :D
2016. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!