Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kapható olyan puffasztott...

Hol kapható olyan puffasztott rizs, ami nincs összepréselve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék rizses csokit csinálni, de mindenhol csak lapokba préselt kiszerelést találok (Tesco, InterSpar).

Főként Budapesten érdekel (azon belül is a XI. kerület és környéke), de minden válasz érdekel.


2010. márc. 27. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
műzlik körül nézd meg a boltban én már ettem olyat , bár nem volt natúr szerintem, hanem már egyből tejbe rakható
2010. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, DE ha nem lett volna egyértelmű a kérdés kiírásából: már annyi helyen néztem, hogy megszámlálni is unalmas lenne. Ezért szeretnék minél pontosabb választ kapni, a műzliknél magamtól is meg tudom nézni.. de nem szeretném Budapest összes létező boltját végigjárni. Ezért ha valaki tudja, hogy konkrétan mely boltokban kapható (és még meg is osztja velem), annak nagyon örülnék.
2010. márc. 27. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Győri vagyok, de itt minden ABC-ben van. A kicsiben is. Közepes tescoban lennie kell! A sütési kellékeknél és a biocuccoknál nézd meg. Ha nincs, kérdezd meg.
2010. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem jó helyen keresed. Intersparban, vagy Sparban a reggeliző pelyheknél keresd, ne a diabetikus cuccoknál! Müzliknél az alsó polc tájékán!
2010. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a Fortunate kft-t felszámolták, ezért nincs.
2010. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de akárhol keresem, mindenhol csak korong és négyzet alakú lapkák vannak, mintha másra nem is lenne igény. Azt meg nem hinném, hogy azért nem találok mert mindet elkapkodták előlem.. :D De azért ezek után is nyitott szemmel járok.
2010. márc. 27. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2010. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapesten a fővám téri piac alagsorában az Ázsia bt.-ben elvileg van: [link]

.

2010. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem most aktuális a kérdés... most, 2013-ban hol lehet ilyen puffasztott rizst venni? Valaki járt már szerencsével?
2013. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!