Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kora reggel szoktatok enni?

Kora reggel szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Es ha igen mit, es szerintetek mi a legegeszsegesebb?
2010. márc. 24. 23:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én igen, mert ha ébredés után 15percel nem ennék szerintem föl is borulnék.. nem tudom ez miért lehet.. pirítóst szoktam , friss narancslével, vagy valami gyümit, kalácsot, sajtot..szerintem azért ezek egészségesek.. de jó , mert délig el is vagyok:)
2010. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én nem tudok reggel enni, igy csak egy kávét iszok - tudom,nem egészséges,de ez van. 1-2órával később eszek valamit.
2010. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Közvetlenül ébredés után nem tudok enni egy falatot sem. Én teázni szoktam :D Az sem túl egészséges.
2010. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sem tudok soha ébredés után enni, 2-3 órának el kell telnie.

Inni sem tudok sokszor, csak 1-1,5 óra múlva.

De már rászoktattam magam arra, hogy ébredés után megiszok egy nagy pohár ásványvizet.


Szerintem a legegészségesebb reggeli a zöldség és a gyümölcs. De reggel bármit lehet enni, akár szalonnás tojást is, végül is inkább akkor, mint este.


Én legszívesebben szőlőt és joghurtot eszem vagy banán turmixot készítek (banán, tej, méz).


De régen nagyon szerettem a fahéjas vagy kakaós műzlit is, tejjel.


Sült tojást és omlett féléket nem szeretek enni, mert olyan zsírosnak érzem és akkor egész nap úgy érzem magam, mint aki megivott 2 deci olajat :D


Kérdező, te mit szoktál enni reggel?

2010. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolso: en mielott meloba indulok, vajas-mezes kenyeret.
2010. márc. 25. 01:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagy adag csülkös pacalt koviubuval meg kenyérrel.
2010. márc. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kora reggel enni, csak 7 - 7:30 körül.
2010. márc. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindig 7-7.15 között szoktam enni.Hogy mit?Mikor mit találok.Szendvicset mindig tudnék enni és általában azt is eszek 10-ből 7 napon.Mikor pedig nem szendvics,akkor ha találok joghurtot zsemlével vagy valamivel.Esetleg ha vacsiról maradt tészta.Ilyeneket eszek.
2010. márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Sonkás-paradicsomot kenyeret.
2010. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha jövök 6ra meloba,akkor 4:30kor kelek,6kor beérek,első dolgom kaja (frisse sült pogácsa),energiaital,csoki


ha nem dolgozom,akkor kelés 7-8 körül,olyankor reggel csoki,energiaital közvetlen ébredés után még ágyban,kaja csak 10-11 körül


legegészségesebb? olyat nem eszek:D

2010. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!