Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet kapni ilyet Magyarország...

Lehet kapni ilyet Magyarországon? (splayd)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Evőeszköz, splayd a neve - egyszerre kés, villa és kanál. Úgy tudom, ausztrál találmány. Lehet kapni ilyet kishazánkban? Ha igen, hol? Vagy látott már valaki ilyet, egyáltalán?

(És, mit gondoltok, hasznos eszköz? Ti használnátok?)


2010. márc. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam a katonaságnál kapott hasonlót.Nem igazán praktikus,mert a nyelénél nem lehet szétszedni,csak félrehajtani.
2010. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs, egy közönséges kanál úgyanolyan jól használható, de gondolom, jó drága lehet.
2010. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget, a kés elvághatja a szád ha kanalazol, ha egyáltalán tudsz, mert a lé kifolyik a villa résein. Szal ebből max a villát tudod használni, de akkor se tudod elvágni a húst pl. Szóval nem tudom ki talál föl ilyen hülyeséget, szerintem semmire se használható.
2010. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan valami, ami csak annak használ aki kitalálta illetve eladja.

Használni nem igazán lehet, se késnek, se kanálnak, se villának nem jó. Értelmes ember nem vesz meg ilyesmit, csak pénzkidobás.

2010. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!