Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Téged húztak már le az MC...

Téged húztak már le az MC Donalds-ban?

Figyelt kérdés

Ez már a második alkalom hogy elvitelre kértem a kaját, és hiányzott egy szendvics, és csak otthon vettem észre.

Ilyen előfordult már másokkal is?

Ezek után tuti hogy ott a pulton le fogom ellenőrízni a csomagot, csak kíváncsi vagyok hogy mások is tapasztaltak-e már ilyet.


2010. márc. 19. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem veszek ételt ilyen gány helyen, mert az nem is étel. Így tehát még nem fordult elő.
2010. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
a váci utcából nyíló mekiben romlott (!!!) shake-et kaptam. aztán kicserélték. a kávé meg egy nagy mosogatólé. szinte soha nem fogyasztok a mekiben.
2010. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%

igen előfordult....én nyíregyházán lakom és egy komplett vacsoráz ott vettünk mi is elvitelre...hozzáteszem h 6500Ft fizettünk!

és hazamegyünk és akk vesszük észre h 3 sajtburger 1 kola hiányzik.

anyukám egyből visszament a blokkal együtt és hazajött azzal ami hiányzott,de a főnök adta oda és ő kért bocsánatot,a pénztáros vagy mi az nem kért elnézést.

azota nemjárunk

2010. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

egy nemrégi mekis kérdésre fikázó választ irtam . le lettem pontozva .

3 alkalommal vásároltam ott. nem jött be. hiányosnak nem tudom az volt e nem tünt fel. de nem tetszett. ugyhogy érezhetem ugy, : hogy lehuztak.

2010. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem. Egyszer volt olyan, hogy a szendvicsből kimaradt a sajt. Leadtam a félig megevett szendvicset, és kaptam egy másikat helyette.
2010. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem egyszer volt, 6 sajtburger helyett 5-öt kaptam elvitelre. (Amúgy nem járok sűrűn oda :)
2010. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de már nagyon régen, mert évek óta nem megyünk mcdonaldsba:

- bigmac helyett egy szimpla hamgurgert csomagoltak be elvitelre,

- máskor a saláta mellé nem tették be az öntetet,

- egyszer pedig a happy meal menübe (na ezért ölni tudtam volna, mert a gyerek az gyerek!) nem csomagolták be a krumplit.

Mindegyik eset máshol történt. Jópár éve nem eszünk náluk, max tölcséres fagyit a mcdrive-ban (kaptunk is már megjegyzést, hogy "csak ennyi?").

2010. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet ufónak fogtok nézni,de én még be sem tettem a lábam egyetlen mekibe sem,úgyhogy nemtudtak lehúzni. Nem szeretem az ilyen kajákat
2010. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!