Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a krumplifőzeléket?...

Szeretitek a krumplifőzeléket? Én étteremben egyszer ettem de azóta soha többet. Ti?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Krumplifőzeléket étteremben? Te beteg vagy? :D

Én megeszem, de eszembe nem jutna étteremben ilyet enni. Ott valami olyat kell rendelni amit nem ehetsz nap mint nap.

2015. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem étterem volt hanem valamilyen kifőzde.

A házi krumplifőzelék milliószor jobb.

Én szeretem főleg valamilyen finom feltéttel, házi fasírttal, sült baconnel...

2015. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem, azt, amit magam készítek. Étteremben még sose ettem, nem is próbálnám ki.
2015. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az egyetlen főzelék, amit szeretek. Nagyon :)
2015. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én szívesen fogyasztom a jó krumplifőzeléket, ha elém teszik. Magam viszont nem kezdeményezem a dolgot.

Menzás nem voltam, de üzemi konyhán ettem húsz éven át. No, ami ott volt főzelék (mindegyik), az nem embernek való.

Az a baj ezzel, hogy egyszerű étel, amit nem szabad nagyon turbózni, de azért meg vannak azok az apróságok, amitől jó lehet. (Lecsót is azzal lehet elrontani, ha túlbonyolítja valaki.)

2015. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon. Babérlevéllel, tejföllel, jaj :)
2015. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szakács vagyok, és az éttermünkben szoktunk főzni főzelékeket, többek között krumpliból is! Ebédre ajánljuk, menüben.

Szeretik, meglepő hogy milyen nagy igény van rá! Sokan nem főznek otthon ilyesmit, ami szintén meglepő.


Én nagyon szeretem!


Szívesen ajánlom Nektek, hogy egy kis kaporral fűszerezve is próbáljátok ki! Szerintem úgy is finom!

2015. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!