Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon Coca...

Hol lehet Magyarországon Coca Cola Vanillát kapni?

Figyelt kérdés
Tud valaki esetleg olyan budapesti üzletet, ahol forgalmaznak Coca Cola Vanillát?
2010. márc. 17. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
pont 1 hete ittam ilyet franciaországban :) De itthon nincs szerintem
2010. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
kb 5-6 éve volt cola vanilla! fú nekem annyira ízlett! kár, hogy már nincs!
2010. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Ha valakinek ízlét a Vaníliás Cola és szeretné, ha újra forgalmazzák Magyarországon akkor nyomjon egy lájkot


[link]

2011. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 pbalage ***** válasza:

Sziasztok! Írtam egy e-mailt a Coca Cola Hungarynak a vaníliás Coca Colával kapcsolatban és ezt a választ küldték:

Köszönjük, hogy érdeklődésével megkeresett bennünket, kérdésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy termékpalettánkat a fogyasztói igényeknek megfelelően, folyamatos piackutatások eredménye alapján alakítjuk. A vaníliás Coca-Cola üdítőital forgótermékként volt a magyar piacon, ami azt jelenti, hogy korlátozott ideig lehetett kapni, jelenleg nem gyártjuk és nem forgalmazzuk. Amennyiben az üdítőitalra fokozott igény mutatkozik, a termék bevezetésre kerülhet.

2011. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bendzsike válasza:
Látom már elég sok idő eltelt a kérdés feltétele óta, de én ma ittam ilyet! :D Az Ázsia centerben lehet ilyet kapni, méghozzá csak 150ft volt :D
2013. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ipolytarnócon van.
2014. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!