Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék lila negrot?

Hol kaphatnék lila negrot?

Figyelt kérdés
Több helyen is kerestem, mert szívesen ennék lila negrot. De akárhova mentem, mindenhol csak kéket, sötétkéket, zöldet, sárgát, meg pirosat találtam. Vagyis mentolosat, eukaliptuszosat, mézeset, és hagyományos ánizsosat. A lila azt hiszem, ribizlis volt, vagy valami ilyesmi... Létezik az még? Melyik üzletláncban, vagy hol?
2010. márc. 16. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Pedig már egyszer ki is emeltem... :S Senki sem tudja??? Vagy tegyem ki a szerelem/szex kategóriába a kérdést?
2010. márc. 18. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesco?
2010. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ma láttam a reálba
2010. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oki, akkor megnézem Realban, Tescoban múltkor nem találtam. Persze lehet, hogy csak nem volt feltöltve eléggé az árukészlet.
2010. márc. 19. 08:58
 5/6 anonim válasza:
CBA-ban vettem. Én múltkor ettem először ilyent.Marhára ízlett
2010. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feketeribizlis Negro kapható minden nagyobb élelmiszerüzletben. Meg a Keleti Pályaudvaron azokban a kis bódés büfékben.
2010. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!