Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költötök hetente...

Mennyi pénzt költötök hetente bevásárlásra/fő?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne csökkenteni a kiadásokat? Mi kb fejenként 8000 ft-ot költünk hetente kajára. Ez nem túl sok kicsit?
2010. márc. 16. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy nagy fagyasztót és abba mindent bele.Kenyeret,zöldséget,mindent.Csak akkor tudsz spórolni ha nem mész be a boltba.Mi ezt a technikát alkalmazzuk,bebált.Napokig a bolt felé se kell menni azóta.Észre is vettük a pénztárcán.Korábban bementem fél kiló kenyérért,tuti megláttam még néhány dolgot ami még kell.Most ez megyszünt.:)
2010. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Mi heti kb 5000/fő/hét ből megússzuk a kaja bevásárlást, pedig rendszeresen járunk piacra, sok gyümölcsöt és zöldséget is eszünk, reform ételeket. Vegetáriusok vagyunk, így drága húsra és tejtermékekre, tojásra nem költünk. És persze semmi finomított élelmiszert se veszünk. Amit lehet csak feldolgozatlan élelmiszert. Fagyasztót nem használunk, az csak az áramot zabálja. Hát mi így csináljuk.
2010. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omadjoe válasza:
3-an vagyunk + kutya (na, jó csak 1 pincsi). Havi pénz amit bevásárlásra költünk kb. 340-460 euro, de ebben benne vannak a ruhák, és 1 havi tank üzemanyag is (kb.50-65 liter)
2010. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Ketten vagyunk a férjemmel,és 4 kutya.Mi hetente 30-40ezret költünk kajára,és nem az olcsobbik fajtákból...minden héten van hal(általában harcsa,vagy lazac),csirkét és pulykát eszünk csak.Nekem ételallergiám is van,szóval minden dupla áron van.Viszont így egészségesen tudok csak étkezni,ami nem árt.
2011. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!