Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van Budapesten olyan kávéház,...

Van Budapesten olyan kávéház, ami hangulatos, és nyitva lesz 15én?

Figyelt kérdés
előre is köszi
2010. márc. 14. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy teaház még jobb lenne, esetleg egy vizipipás hely:)
2010. márc. 14. 13:58
 2/5 anonim válasza:

Szia,

ha a Nemzeti Múzeum környékén jársz 15-én, a Kálvin tér után a Szabadság híd felé a jobb oldalon találsz egy édes cukit. Charlotte-nak hívják és csak tavaly augusztusban nyílt. Isteni a kávé és a süti, vannak finom szendvicsek is és a csajok nagyon kedvesek.A belsőt meg egyszerűen látni kell:))) Mi imádjuk a barátommal.

2010. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, második randi lenne, szóval olyan hely kéne, ahol vannak eldugott érszek, tehát nem egy szokványos kávézó kéne:) Am köszi, ment a likexD
2010. márc. 14. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon jó hely, igazi összebújós. A kálvinnál van, azt sajnos nem tudom megmondani h nyitva lesz-e, de ha most nem akkor menjetek el egyszer hét közben.

2010. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, pont ide akartam menni:P sajna zárva lesz. Mindegy, azért köszi.
2010. márc. 14. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!