Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az epres csokik tényleg...

Az epres csokik tényleg vágygerjesztők?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz akkor már tudom mért kapok mindig epres csokit a barátomtól.... :)
2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont most zabáltam be egy egész tábla Milka epres csokit, de igazság szerint nem érzek semmi olyat...:) ha csak azt nem, ahogy olvadoztam, miközben ettem, mert olyan finom volt :)
2010. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 igabcsy ***** válasza:

Egyes elméler szerint az eper és a csokoládé is afrozidiákum. Együtt a kettő pedig csak erősítheti egymást.

Persze vannak akik nem hisznek ebben.


Bár véleményem szerint minden lehet afrodiziákum, ami az egészségünket szolgálja, jól esik a testünknek, és a lelkünknek, vagy ami javítja közérzetünket. :-)

2010. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eper elvileg vágyfokozó, de azért, amit a csokiba tesznek, hát nem hiszem, hogy sok epret látott. :)
2010. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az epres csokiban nincs eper csak aroma meg színezék... a csoki meg olyan alacsony kakaótartalmú, hogy nem is nevezném csokinak. :)
2010. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágynak vágyfokozó-e, nem tudom. De én felpörgök tőle mert édes, és az édestől mindig jobban érzem magam. Az epres csoki meg egyszerűen isteni, szóval valamilyen szempontból vágyfokozó... :D Barátnőm meg nem szereti az epres édességeket, csak a sima gyümölcsöt. Neki biztos nem vágyfokozó :D
2010. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!