Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok néha ennyit...

Ti is szoktatok néha ennyit enni? Vagy csak én gondolom soknak?

Figyelt kérdés
Kb. 80 gramm rizsből, 1 dl vízből, 2,5 dl tejből és egy kevés vajból csináltam tejberizst, amit 2 óra leforgása alatt megettem. Összesen csak 1 kk. barnacukrot tettem rá. Ez sok volt így szerintetek?
2015. júl. 3. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ember te teljesen hülye vagy??? Gyakorlatilag 3,3 deka "tápanyagot" fogyasztottál (a vizet hagyjuk ugye), erről hogy a búbánatos francba jut eszedbe, hogy sok?
2015. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok hülye. Csak egy ember (lány), aki nem szeretné, ha táplálkozási zavar alakulna ki nála... Ezzel a válasszal nem sokat segítettél. De ha mondjuk leírnád, hogy Te mit és legfőképpen mennyit szoktál enni egy nap, na azzal már előrébb lennék. Illetve mások is leírhatják, hogy mit és mennyit esznek egy nap. Mindenkit felpontozok.
2015. júl. 3. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem 3,3 deka, hanem 33 deka.


Nem sok.

8 deka rizs, (nyersen mérve) az egy adag köretnyi mennyiség.

Ennyit adunk egy főételhez kb.

2015. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan. Ebbe kevesebb kalória volt volt, mint egy sima csirke+rizs kombinációban. Azt 10perc alatt eszed meg ráadásul.
2015. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez elég pici étkezés, én bekaptam volna azonnal s még benyomtam volna 5 tojást :D Amúgy fogyni akarok, de attól még ennem kell.

A párom másfél kilós zabkását eszik, vigyáz a vonalaira, de ugye, enni kell, mert kalóriát is éget jócskán...


2000 kcal alatt nem tudok soknak tekinteni egy kupac ételt... Max. nem tipikusnak. S persze napi többször ennyit rendszeresen betolni már sok, HA nem használja el az ember s nem akar hízni.

2015. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Bár én utálom a tejberizst, nem is tudnék ilyen "nehéz" kajából ennyit benyomni (érzékeny a gyomrom), de könnyű, "hideg" nasikból 3x ennyit is gond és bűntudat nélkül eltüntetek. :)
2015. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 - miért lettem lepontozva egyébként? :)
2015. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. :)
2015. júl. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!