Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol vehetek Fitt Energy-t?...

Hol vehetek Fitt Energy-t? Pár napja még lehetett kapni a Spar hálózatnál, de most már hűlt helye sincs.

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:43
 1/4 anonim válasza:

Biztos kifogyott a készlet :)

Amúgy nem ajánlom, iszonyat egészségtelen (mondom én, aki pár éve napi 4 Red Bullon volt). Meg is van az eredménye, emésztési panaszok rendesen. Tudom, nem ez a kérdés, de tényleg nem ajánlom. Amúgy meg azt hallottam, hogy lóg–ciből vonják ki a taurint a nem Red Bull energiaitalokban, de ez sztem kamu. Néha nálam is lemegy egy XL, az sokkal finomabb, mint a Fitt. De ha nem vagy függő, akkor nem ajánlom az energiaitalt, sőt TILTOM!!! Ha függő vagy, akkor meg beszélhetek. A 3 hét leszokást úgyse fogod bevállalni.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, asszem a Penny Marketben van ilyen. És még olcsóbb is vmivel. Meg van Blue Bear, az is olcsó. Esetleg Buldózer, Adrenalin.

Jó leszokást!

2010. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem vagyok függő :D csak egy ideje kívánom a fittet, és még a helye sincs :( mert máskor, ha nem volt, akkor üres volt a polc, alatta pedig az ára még befigyelt, de most nem :( az volt a kedvencem :'( remélem kapok még legalább 1x az életben :)
2010. márc. 2. 20:46
 3/4 anonim válasza:

De vigyázz, mert az első nem lesz az utolsó :) sztem.

Amúgy Penny Market, ha jól emléxek, vagy másik Spar. De csak 1x tényleg :)

2010. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
majd igyekszem :D nem kell félteni :P
2010. márc. 2. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!