Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy pizzériában dolgozom és...

Egy pizzériában dolgozom és kell vezetni veszélyes hulladék naplót. Azt milyen formában kell megtenni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud segíteni esetleg pár példát is mondana...
2010. márc. 1. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
ha munkád van azért eszed is legyen mert több embernek nincs munkájuk és te tőlünk kérsz segítséget? ez szomorú
2010. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Milyen veszélyes hulladékaid vannak?


Én ingyen megszabadítanálak tőle, és nem kellene naplót sem irogatnod


mondjuk attól is függ merefelé vagy.

2010. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek különösebb mennyiségbe csak kötelező vezetni naplot. Pl. tojáshéj, maradék, másnap már fel nem használható alapanyagok
2010. márc. 1. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 13:17


Azért nem kell pattogni mert munkanélküli vagy, én is az vagyok, de ha melóznék se élnék mega pénzből.



Az ész pedig arra van hogy kitalálj valami okosságot a megélhetésre...



Spec én tanulok...

2010. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ÉS nézi ezt valaki is?


Spec nekem is volt az előző melóheylemen iylen hccp napló a hutőkre aggatva, hogy irkáljad bele napi 3x a hőmérsékletet, aztán volt olyan hütő is aminek a kijelzője be volt szakadva, de ez bezzeg senkit sem zavart..


Kb úgy töltöttem ezeket a lapokat mint a totót..


1-0- a végén meg egy X

2010. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nézik igen. Kijön egy ellenörzés és tök mind1 nekik hogy minden rendbe ha nem vezetsz egy ilyen kis naplot 80000 nél indul a bírság. (a munkanélküliek meg ne itt veszekedjenek)
2010. márc. 1. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy én egy húsboltban melóztam egy multiban.


A korruptságon látszott hogy a lebüdösödött vagy leszáradt húsokat te mint dolgozó nem vihetted el megfőzni a kutyádnak, hanem ki kellett dobálni zsákba a kukába, a zöldségeknél ugyanez.


Bezzeg a Kukások jól éltek, zsákszámra hordták haza a cuccokat..


Ott az üzlet mögött már kirámolták a konténerekből..


Szal ennyit a veszélyes hulladék kezelésről...

2010. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha van egy törzskönyves kutyád engedélyezett hogy neki vidd haza a veszélyes hulladékot annyi hogy le kell igazolni. Én csak a formájára lettem volna kiváncsi ennek a naplonak meg tudom én is irni csak reménykedtem benne hogy valaki már vezetett ilyet és tud ebbe segíteni
2010. márc. 1. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen ennyi a bírság meg annyi dumákat sose vedd komolyan..


Mert max a főnököd akar lehúzni!!!


Irj be valamit, nincs ennek jelentősége hidd el!!


Ha multiban melózol, meg főleg nincs mert már az ajtóban megkapják a kenőpénzt különben simán belehetne záratni az összes multit.


Ha meg maszeknál nyomod, hááát.


Fogas kérdés.



Ez az ellenőrzés olyan hogy ha akarnak úgyis találnak valamit!!


Másnem ráragaszt egy indikátorpapírt a cipőtalpadra aztán ha elszineződik már birságol is..

2010. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekünk is volt pizzériánk, most bérlik.

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy szerződést kötöttünk egy olyan emberkével, akinek 2-nél több kutyája van, más állat nem lehet, csak kutya és a maradékot ő elvitte, nos mindez csak papíron, de ezt felmutattuk és rendben volt. A veszélyes hulladékra külön kuka kell, ami olyan, hogy kézzel nem érintkezel és zsák se mindegy milyen.

A nyomtatványt pedig a haccp könyvünkben volt benne és csak fénymásoltam töltögettem. Ha nincs ilyen nyomtatvány, akkor keress a neten egyet, vagy hívd fel a haccp készítődet és ő csinál.

2010. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!