Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet Magyarországon Wonka...

Lehet Magyarországon Wonka csokit kapni?

Figyelt kérdés
Egy barátom mesélte, hogy Angliában látott a Nestlé által gyártott Wonka csokit, és szeretnék én is olyat. Mindenhol kerestem, de sajnos nem találtam. Ha mondjuk külföldről szállítással kapható, akkor is vennék.
2010. febr. 28. 21:29
1 2
 11/14 anonim válasza:

[link]


Itt tényleg lehet kapni! Bár nem olyan a csmagolás mint a filmben, de ettől még lehet kapni. Ellenben nézzétek meg ezt a képet: [link] elég home képnek tűnik, arról nem is beszélve, hogy nincs rajta a Charlie és a csoigyár felirat... Valahol csak lehet kapni...

2011. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Apropo... Írjátok be a googlebe és válasszátok a képi keresést:


nutty crunch surprise

2011. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Candy store ban lehet kapni:)
2015. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csá el kell keserítenem téged mert már nem árulnak több eredeti Wonka csokit szóval már nem való színű hogy találsz Wonka csokit ami eredeti. (De persze vannak hamisítások de azoknak az ízese olyan jó a csomagolásuk sem)Szóval nem ehetünk Wonka csokit. Itt van egy honlap amin találhatsz pár Wonka édeséget ( [link] )
2016. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!