Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kapható jó áron?

Hol kapható jó áron?

Figyelt kérdés
...sovány tejpor és zabkorpa? A környékünkön van Aldi, Lidl, Penny, (kis) Tesco, CBA és Spar-ezekben az üzletekben tudok vásárolni. Kérlek, ne küldjetek el mindegyikbe árakat nézegetni, mert kisbabával vagyok itthon, mást nem tudok megkérni. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 27. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Sajnos tejpor és zabkorpa árakat nem tudok Neked mondani, de felsoroltakból az Aldi-n kívül a többi üzletet ismerem és saját tapasztalataim szerint a Lidl a legolcsóbb átlagban.

2010. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ezeket a rossmanba vagy dmbe is beszerezheted! Van nekik saját márkás bio cuccaik amiknek elég türhető az áruk!
2010. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én budapesten az árkádban a legalsó szinten szoktam a bioboltban vásárolni. annak ellenére, hogy egy plázában vannak, tök jók az áraik. van pl. a lehel piac környékén is egy nagy vega bolt.
2010. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!