Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan aki cola függö?...

Van olyan aki cola függö? Coca vagy Pepsi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az voltam évekig,míg nem kezdte csesztetni a szívem,azóta már rég leszoktam róla.Senkinek sem ajánlóm... (:
2010. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok függő, mert nem szeretem az ízét. Anyukám viszont bizonyos mértékig az :D Ha van kóla akkor csak azt iszik, ha nincs akkor meg valami mást.
2010. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
67%

Az apósom is függő.

Neki csak a Pepsi jön be.

Sztem a Coca jobb.

2010. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, én "csak" napi 2l-t iszom...meg is látszik az alakomon:S Egyébként nem a koffein vonzz benne hanem az íze?Ha elfogy akkor nem iszom kv-t vagy hasonló:)(vizont amikor fogyiztam nagyon hiányzott:))



Mellesleg tudtátok,hogy a 60-as években, amikor még a szalagos filmgyártás volt, a CoCa-Cola egyik embere (nemtudom ki,főnk vagy marketinges), azthiszem mivel 1mp alatt 24 kocka megy le,ezért úgy 24 kockánkáént kivágott a filmből egy kockát és azt egy pohár coca cola képével helyettesítette.Ezt az emberek nem látták de érdekes mód mindenki megszomjazott a moziban és csak coca cola-ra.

Amikor nagyon felment a coca a csúcsra a pepsinek furcsa lett és kinyomoztatta, fél év múlva derült ki a turpisság,hogy így..rejtett reklámmal manipullják az embereket.A cocanak a gyatyája is ráment(ezért tegnap vettem egyet,hogy megemlékezzek a Coca zseniális agyára:D)


Érdekes ugye? Igaz már tiltott ez a reklámozás, de mint tudjuk van aki nem ismer sem embert sem istent...lehet minden reklámban, filmben van CoCa vagy Pepsi ...csak épp nem látjuk :D

2010. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Ez már elavult :) és sajnos nem csak a reklámokban van.

Úgy hívják hogy subliminal message.Rengeteg egyéb filmben sőt! rajzfilmben is van szexuális tartalom elrejtve a "háttérben" vagy akár csak felvillanva h ne tudatosodjan,de az agyad még megfogja.A youtubon lehet csemegézni.El fogsz borzadni hogy vajon mikkel bombázhatják az agyad amiről nem is tudsz.....jó szórakozást

2010. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Coca Cola, nekem a Pepsi túl édes.
2010. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom nyert a Coca!
2010. febr. 21. 23:51
 18/22 anonim ***** válasza:

már kisgyerek koromban sem szerettem a szénsav miatt,most meg végképp soha nem iszok..teás vayok nagyon,meg vizet iszok legszivesebben,ha szomjas vagyok..amúgy van valami kísérlet,hogy x ideig kólába áztattak egy fogat,és elolvadt..

Aztán a kólával lehet állítólag gyönyörűre pucolni a wc-t,állítólag mindent lehoz! :D

2010. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Én is szeretem a kólát. 4 l kólánál de napi 1 l rendszeres fogyasztása után érdemes elgondolkodni azon, hogy

1) Lelki beteg-e vagy ?

2) Meg van -e a négy kereked?

3) Mikor akarsz elpusztulni májrákban.


A kóla finom íze mellett tele van foszforsavval és többi összetevője is hosszú távon káros. Nem tudom mennyit jósolsz azoknak, akik pl. napi 4l sört isznak és tegyük hozzá, hogy a kóla semmivel sem jobb, még ha nincs benne alkohol is.

Redukáld a kólát ahogy tudod, igyál sokfélét, napi fél liter fölé ne menj.

2010. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2 éves korom óta Coca Cola függő vagyok.
2010. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!