Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb szemes...

Melyik a legfinomabb szemes kávé? Mondanátok kávé különlegességeket?

Figyelt kérdés
Ajándékba vettem egy kávédarálót és szeretnék hozzá venni kávét is,de nem átlagosat,hanem valami igazán finomat.Sajnos nem értek hozzájuk,egyáltalán nem kávézom és így elég nehéz választani.Előre is köszönöm a segítséget!
2010. febr. 12. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Davidoff, Lavazza és a Segafredo, bármelyik jó választás!
2010. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kávéfőzőnk darálós, és mi Segafredo-t használunk. Nagyon finom, és össze sem hasonlítható a frissenőrölt a sima őrölttel. Nem is annyira drága.
2010. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs hogy legfínomabb kávé, teljesen egyéni ízlés dönt. Én pld a lágy bécsi típusú kávét szeretem és utálom a brazilt.
2010. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!!! :) Segafredo-t mind a ketten mondtátok,ezért ennek fogok utána nézni!Köszönöm!
2010. febr. 12. 20:34
 5/8 A kérdező kommentje:
20:34-es igazad van,ízlés kérdése,csak nehéz választani,mert nem tudom melyik milyen és semmiképp nem szeretnék valami gagyi ihatatlant,ezért kérdeztem meg,hogy lássam a többség mit ajánl,hátha így nagyobb az esélyem,hogy jót vegyek. :)
2010. febr. 12. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Kopi Luwak
2010. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, Kopi Luwak az igazi különlegesség :) Borzasztó ára van, mert valami ritka kis erdei állatka megeszi a kakóbabot, de csak a héját emészti meg, a többit kikakilja egyben, ezt összeszedik, és ebből főzik a Kopi Luwakot. További info-> google
2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezen most jót nevettem :D Elképzelem az ismerősömet,ahogy egy kis állat kakiját főzi le magának kávé gyanánt. :D Rákerestem a google-ben is és tényleg így van,az ára pedig horribilis,de köszönöm a tippet,ezt jó volt megtudni :D
2010. febr. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!