Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik Trófea étterem a...

Melyik Trófea étterem a legjobb szerinted?

Figyelt kérdés
Miért? PL: nagyobb, vagy családiasabb, vagy nagyobb a választék, vagy gyerekcentrikusabb, vagy kisebb a tömeg????
2010. febr. 11. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a zuglóiban voltam már, nekem nagyon tetszett, nagynak mondható, sokan voltak, de nem kellett asztalra várni, a választék bőséges, egy kisgyermekes család is volt ott akkor, volt etetőszék meg minden. Egyedüli negatívum szerintem, hogy nincs parkolója.
2010. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a király utcai
2010. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy legyen egy harmadik is: Margit híd, budai hídfő :D Én nagyon jól éreztem magam, céges bulin voltam először, de készülünk most a barátainkkal is. Viszünk két kicsit is (8 hósnapos és 3 éves), kíváncsi leszek, hogy fog nekik tetszeni.
2010. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én már voltam a zuglóiban, a Margit-hídnál és az újbudaiban. Ebben a sorrendben. :) Persze mindhárom alkalom tetszett, ezért vagyok visszatérő. Utóbbi a legnagyobb és többen mondták nekem, hogy a legjobb is, de én azt éreztem, hogy túl nagy, már-már ipari :), és nem tetszett, hogy a parkoló fizetős (odébb is mentünk egy mellékutcába), mégis ide fogunk visszamenni legközelebb is, mert ez az egyetlen, ahol van játszósarok (jó nagy) és nálunk most van egy tündér két éves baba, és ő a legfontosabb szempont. Még az is jó, hogy neki egyáltalán nem kell fizetni.
2010. febr. 11. 10:17
 5/11 anonim válasza:
a zuglóiban én is voltam, és volt parkoló! ott egy kicsit arrébb... öhm... nem ahol a bejárat van, hanem a "híd -kapu" másik végénél... és le kell menni asszem beépített nem tom, mert rokonok mentek kocsival, nem mi....
2010. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a trófea apám legjobb barátjáé.nekem mindet szeretnem kell XD
2010. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
am nem viccelek komolyan az övé
2010. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
anyum is ismeri az egyik főmuftit :)
2010. febr. 14. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:
XDakkor ez jól kijött
2010. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ühüm!

Akkor még azt is áruld el, hogy mi a kedvenc kaját ott!?

Nekem a tatárbeafsteak, most ettem szuper muflonpörköltet, szeretem a tárkonyos leveseket, meg a somlóit :)

2010. febr. 15. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!