Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » V. Ker. Astoria-Kálvin környék...

V. Ker. Astoria-Kálvin környékén milyen jó étkezdéket tudtok?

Figyelt kérdés

Ahol ebédelni tudnék suliidőben. Természetesen az ár-érték arány sem mellékes, finom legyen, lehetőleg diákkedvezménnyel!

Olyanokra lennék kíváncsi elsősorban, ahol elfogadnak melegétel-utalványt!


Köszönöm előre is!


2010. febr. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Astoriánál van egy kínai, mi nagyon szeretünk ott enni, mert finom, és elfogadják az étk.utalványt. lehet fél adagot is venni. a meki után van nem sokkal a kálvin tér irányába.

de a kálvinon van török étkezde is szinte rögtön ahogy feljövünk az aluljáróból a múzeum krt.on.

2010. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A Múzeum körút páratlan oldalának elején van egy étkezde, és a Dohány utca páratlan oldalának elején az Aranytálca, finom a kaja, nem kifejezetten olcsó, de nem is drága. A Kossuth Lajos utcán most nyílt egy amerikai stílusú étkezde (Rosevelt) salátákkal, húsokkal az Astória szállótól néhány méterre, nem kifejezetten olcsó, súlyra adnak mindent, érdemes kipróbálni. És gondolom, az egyetem menzájára is be lehet menni külsősöknek is.
2010. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kecskeméti utcában a Coffein állítólag jó, mi régen az Irish Cat Pubba jártunk (volt menü olcsón). A Kálvin téri török étkezde szerintem nagyon jó, és 10 %-ot adnak diákra. A Ráday utcában minimum 15 étteremben lehet napi menüt enni (2-3 fogás) 800-1200 Ft-ért. Jó és olcsó a Corvinus menzája is, de az a Fővám téren van, melegétel utalványt viszont elfogadnak. Van egy Főzelékfaló a Magyar utca elején, de azt nem csíptem régen sem. Az ELTE ÁJK büféjében árulnak főtt kaját is, de nem egy nagy minőség, a BTK-t talán érdemes megnézni...
2010. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Astoriánál van egy kis török büfé, nagyon jól főznek. A szakács és a tulaj ugyanaz, valódi török.
2010. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Bocs, az Astoriával szemben, az aluljáró lépcsőjéhez közel. Nem drága és finom, török speciálitásokat főznek.
2010. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kecskeméti utcában a hotel után van (legalábbis régen volt) egy főzelék kifőzde. olcsó finom.
2010. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! BTK-s vagyok, csak érdekeltek még az alternatívák!
2010. febr. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!