Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki szereti? CocaCola Milka...

Ki szereti? CocaCola Milka csokit?

Figyelt kérdés

CocaCola, Milka csokit?

Melyik fajtát?

hányszor eszet, iszot 1 évben?



2014. dec. 29. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Kólát már 10 éve nem ittam, Milka csokit meg 5 éve nem ettem. Egyiket se szeretem. Mind tele van cukorral, rontja a fogakat, a fogpótlás meg drága. 22/F
2014. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
CocaColát igen, de Milka nem jó, mert minden csoki amit gyárt tejcsoki... Ét az igazi :-)
2014. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Több, mint 10 éve nem ittam én sem kólát. Milkát pedig 2005ben fogyasztottam utoljára.


Milkának képletesen is oda tesz a Tibi. [link]

A Milka nagyon zsíros, kevés kakaóval, sok cukorral. Nagyon rég óta nem szeretem. De kis gyerekeknek jó, mert nem fogja meg annyira a székletet és teljsen más ízvilágot kedvelnek, mint a felnőttek.


Nem sokkal drágább és jóval finomabb csokoládék is vannak. (Függetlenül attól, hogy milyen fajta csokiról van szó, ét/töltött/tej/nugát/fehér): Cote D'Or, Lindt, Szamos, Schogetten, Bociból néhány...

2014. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Én imádom a Milkát, de Coca Colát sosem iszom. Nem bírom a szénsavasat sem, meg a Cola ízét sem, így egyben pláne kerülöm.

Csokit (főleg Milkát) minden nap eszem. De azért igyekszem mértéket tartani persze.


Majdnem mindegyik fajtáját szeretem, de a kedvenceim:

- Kuhflecken

- Zartherb

- Extra Cocoa

- Meggykrémes

- Málnakrémes

- sima tejcsoki

- egészmogyorós

- Noisette

- törtmogyorós

- kakaókrémes

- fehér csokis

- Triolade

2014. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy van kólás milka!

Szeretem mindkettőt, de már évek óta nem eszek. MIlkát akkor, ha valakitől kapok. Kólát meg néha rendelek a kávé mellé.

2016. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakran.

Cocából a kedvencem a vaníliás :( de nem kapni mostanában Magyarországon pedig emlékszem hogy régen volt.

Milkából a marcipános és a málnás mogyorós. A nagy méretű Milkából pedig a cukros.

2016. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se szeretem, mert a kólát alapból nem, csokiból a Milka meg túl tömény és gejl édes... szóval nullaszor fogyasztom őket egy évben.
2016. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kólát gyakran, kávé helyett. Lightot, Zerot.

Csokit ritkán, ha mégis, akkor is gyakrabban étcsokit. Milkából a savanykás töltelékeseket szeretem, az nem annyira édes (Oreos, joghurtos). Megeszem a többit is, nem utálom, de nem nyúlok érte a boltban.

2016. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csokit nem nagyon szeretem (inkább sósat mint édeset) de amúgy az a buborékos milka,az nagyon adja.


CC-ből simát vagy zerot, heti 1x

2017. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kólából a simát szeretem, ami nem meggyes vagy ilyesmi. Milkából a Tuc-os, oreós, mazsolás, és karamellás a kedvenc. Kólát nagyon ritkán iszok, évente párszor családi ünnepségeken, mert nem bírja a gyomrom a szénsavat. Milka szinte mindig van otthon, mert mindig kapok valakitől, de beosztom. Kb heti 2-3x eszek olyan 3 kockát. Ennyi szerintem nem árt.
2017. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!