Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Starbucksról mi a véleményetek?

Starbucksról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a Subway-ről: drága, és nem ér annyit.
2014. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl van árazva. Nagyon drága, és nem is annyira finom, hogy megérje.
2014. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem finom hogy ennyi pénzt megérjen, néha betérek ha valakivel meginnék valamit, de magamtól biztos nem mennék oda csak úgy inni egyet.

Inkább a környezetet, a márkát, a "feelinget" kell megfizetni, olcsóbb helyeken ittam már jobbat.

Meg azok az emberek, akik önelégült "én vagyok az atyaúristen menő gazdag csávó" fejjel mennek be megvenni a napi kávéjukat és megvető fejjel néznek arra, aki nem tudja mi van az itallapon és láthatóan nem törzsközönség, hanem csak valami nézelődő, olcsót ivó plebs.. hát egészségükre.

2014. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon drága. A kávék finomak, de nekem feleennyit sem érnek.
2014. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
szerintem jó, hetente 1-szer vagy 2-szer szoktam venni ott valami italt.
2014. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
76%
En szeretem. Finom a kave.
2014. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rajongok érte, mert nincs igényem ezekre a szószos, hatalmas habos, kegyetlen édes "kávékra", főleg nem annyi pénzért. Nem mintha fekete kávés lennék, inkább egy cappuccino, de azt meg lehet kapni bárhol máshol is, jobb minőségben és olcsóbban.
2014. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Hát, mindennapi kávézgatásra igencsak drága hely lenne nekem, de egy hónapban 1-2-szer belefér, ha éppen arra járok, és megszomjazom, vagy a barátnőimmel szeretnénk kicsit dumcsizni suli után :)

A termékek szerintem amúgy jó minőségűek, összességében szeretem a helyet.

2015. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 serenity* válasza:
1 fokkal jar a Dunkin'Donuts felett ami a borzalmas kategoria az en szotaramban. Egy illy-t semmi sem mul felul.
2015. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát szerintem se a magyaroknak találták ki én is ugy szoktam hogy ha arra járok veszek egyet mert szerintem finom. amugy nem sokat járok a belvárosban szoval köbö egyszer iszok egy honapban.
2016. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!