Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a tojás, mi a tojás, mi a...

Mi a tojás, mi a tojás, mi a tojás?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem tejtermék, se nem zöldség,gyümölcs, nem is hús... akkor meg...
2010. jan. 31. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állati termék. Fehérje. Érett petesejt tápanyaggal körülvéve.
2010. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tojás az tojás!
2010. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tojás az EGY darab sejt. Ikertojás az KÉT darab sejt. Ammm...hármast látott már valaki? Olyannal még nem találkoztam. A kérdéstől eltérve egyébként az én kedvencem a tojásrántotta sok csipőspaprikával, kis sajttal, belesütött krumplival, kalbásszal, mellé pedig paradicsomot eszem sózva a kenyírkín kívül.
2010. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tojást a tyúk nevű állat tojja,belőle szokott kijönni hátul,lent.Naponta legalább 1x tojik,ha jó napja van.Az emberek meg meg szokták enni,ezt a valamit,ami a tyúk hátuljából jön ki,és sokaknak ízlik is.Sokféle ételhez kell,de magában nyersen is ehető.Magas fehérjetartalma van,de a sárgája is sok.Nagyjából ez a tojás:)
2010. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: és a krokodilé micsoda? :DDDDDDDDDDDDDD


a tápanyagtáblázatban a tojás tojás.

2010. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!