Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik energia ital a kedvenced?

Melyik energia ital a kedvenced?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több is van! Monster, Hell, Watt, Redbull, Bomba.
2014. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adrenalin. Tudom, ugyan olyan, mint a többi, ráadásul sokba is kerül, stb, de érzelmi emlékek fűznek hozzá, ezért is ezt iszom mindig.
2014. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
get up
2014. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Spar-Budget Energy Cola. :D

bárki bármit mond, szeretem ezt az édeskés, majdnem-kólaízű nemkólát. hidegen, persze.


és van egy alma-körtés mostanában, azt hiszem, Watt. azt is szeretem. a Tesco-ban szoktam látni a tenyérmintásat, abból a sárga (almás) ízlett.

évekkel ezelőtt a Cocaine nevű csípős energiaitalt szoktuk elosztani a haverokkal. amikor a számban tartottam a kortyot, édes málnához hasonló íze volt, aztán mikor lenyeltem, jó durván csípett. akkor az volt az egyik nagy kedvenc. (és muszáj volt elosztani egymás között, mert brutális koffeintartalma volt a többihez képest.)

2014. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy áfonya, alma vagy vörös szőlő legyen. Most a Tesco Sparkot iszom, mert olcsó, meg S-budget áfonya.
2014. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bumbi02 ***** válasza:
100%
Hell. Ár-érték arányban a legjobb. A Red Bull, Burn drága, a sok 100 forintos pedig szörnyű. A Hell az átlag 180-200 forintjával nálam viszi a prímet. :)
2014. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Almas Hell, vagy a fekete Rockstar :)
2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kobra! :)
2014. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hell. Ár-érték arányban a legjobb"


Ez igaz, de amúgy a Monster se rossz, mert az fél liter, arányaiban az se drága, és pl a rechab, vagy a sima elég jó.

2014. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Spar-Budget Energy Cola. :D

bárki bármit mond, szeretem ezt az édeskés, majdnem-kólaízű nemkólát. hidegen, persze. "


Drága testvérem :D Én is S-Budgetet iszom, csak a sima cukor mentes, tutti-frutti ízűt. Pont ugyan olyan az íze mint a többinek és olcsó :D

2014. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!