Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legegészs...

Szerintetek melyik a legegészségesebb, finomabb tej?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
amit felforralas utan, lehutve iszod. ettol egeszsegesebb nincs.
2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
anyatej :D
2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A cserpes tej. Itt van bővebb infó: [link]
2010. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az orvosom mindig azt mondja, hogy kerüljem a tejet és tejtermékeket, mert nem egészségesek, de ha azt kell mondani, hogy melyik a legfinomabb, akkor a házi tej.
2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
a házi kecsketej! erősíti az immunrendszert és mikor eltörtem a lábam,állandóan ezt ittam és 2 héttel kevesebb ideig volt begipszelve a lábam:D
2010. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az orvosom mindig azt mondja, hogy kerüljem a tejet és tejtermékeket, mert nem egészségesek, de ha azt kell mondani, hogy melyik a legfinomabb, akkor a házi tej.


Kifejtenéd? Fujj Kalcium? Fehérje? Vagy arra gondolsz, amivel ma már "szennyezik" a tejeket.

Mert ennyi erővel ne egyél almát. Azt se úgy termesztik már, mint 100 évvel ezelőtt.

2010. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

"Nekem az orvosom mindig azt mondja, hogy kerüljem a tejet és tejtermékeket, mert nem egészségesek, de ha azt kell mondani, hogy melyik a legfinomabb, akkor a házi tej."


Ez nagyon komoly. Megkérdezném azt az orvost, hogy vajon miért tejjel táplálja minden egyes emlős élőlény a kölykét, ha annyira egészségtelen? Amit a természet alkotott az mindig tökéletesebb az emberi okoskodásnál, aminek általában vagy mellényúlás vagy tragédia a vége. Egyébként a kecsketej nagyon egészséges, de én nyers tehéntejet iszom. Forralatlanul. Isteni.

2010. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
A piaci házitej, nyamm :P
2010. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Az igazi házi tehén ill. kecsketej. Hát az valami mennyei. Jó sűrű, ott érzed hogy van anyag abban amit iszol, nem úgy mint a ma boltokban kapható fehér víznél.
2010. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

70 éve mindennap iszom egy liter házitejet.Egészséges vagyok, több,mint 20 éve nem voltam orvosnál.A családom minden tagja rendszeres tejivó,ha nincs házitej,akkor 2.8 %-os vagy a 3.5 %-os kezeletlen bolti tejet isszuk.

A dédunokám 8 hónapos,2 hónapos kora óta kapja a tejet:egészséges,jól fejlett kisbaba.

Nem tudom,kinek az érdeke,hogy a tejet egészségtelennek hirdesse.Lehet,hogy a tápszergyártóknak ?

Minden kutatást valaki szponzorál és elvárja,hogy a kutató olyan eredményeket produkáljon,ami neki hasznos (egyetlen kutatónak sincs annyi pénze,hogy fedezni tudja a kutatásait)

Nagyon sok mindenről hallottuk már,hogy egészségtelen,néhány év múlva kiderült,hogy mégis egészséges.Okosabb a tapasztalatokra hallgatni,mint ezekre a "tudósokra"

2010. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!