Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó joghurt vagy esetleg...

Jó joghurt vagy esetleg krémjoghurt recept, ami bevállt? Írjátok le kérlek!

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahoz házitej kell,amit kimérve kapsz.Altasd meg a tejet,tedd bele tészta szűrőbe,várj egy kicsit,néha rázd meg hogy a fölösleges folyadék elmenjen.Tedd bele turmix gépbe,főtt gyümölcsöt használ hozzá,és aztán rajta .Én egy másikat szoktam készíteni.Egy egész tojást,pici sót,cukrot,vanílliás cukrot 2cs,2evőkanál lisztet,és annyi tejet hogy ne legyen túl sűrű simára keverek.A megmaradt tejet majdnem felforralom,a keverékkel felöntöm,keverem,lassan felforralom,ha megvan nyers gyümölcsel tovább főzöm óvatosan.Nagyon finom,érdemes belőle többet készíteni,az íze hasonlít a joghurthoz,de szerimtem jobb.Gyermekeknek is igazi édesség-a konzerv őzsibarack nagyon illik hozzá,de bármi jó-a banán is.ZS
2010. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző házijoghurt recepthez-1L-tej kell-bocsi.ZS
2010. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!