Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan extra-jó a kávé...

Miért olyan extra-jó a kávé hatása?

Figyelt kérdés
Én 14/L vagyok,de nem a tanulás miatt iszok kávét XD,hanem mert amikor kávét iszom reggel akkor egész nap jókat tudok beszélgetni a suliban,meg jobban figyelek és olyan felszabaditó érzés.Csak az a baj,hogyha mindennap iszom akkor nem hatásos,szerintetek milyen gyakorisággal igyam,hogy érezzem ezt a jó hatását? 58kg vagyok,155cm
2010. jan. 19. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán egészséges minden nap kávét inni, épp ezért mert hozzászokik a szervezeted és észrevétlenül egyre többet iszol. Nem beszélve arról, hogy káros a szervezetre nézve!

Főleg a te korodban még, amikor növésben vagy!

Én is kávézom, mert anélkül egyszerűen kómás vagyok egész délelőtt, de mostanában átszoktam a zöld teára! Ennek is élénkítő hatása van és ha jó erősre főzöd, jobban érzed!

2010. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy nap igyál, másnap meg ne, de akkor másnap meg fáradt leszel, azt mondják, hogy az ásványvíz is élénkít, bár én még nem vettem észre, nálam a kóla az ami bejön :)
2010. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni zölteát boltban is készen, azt meg se kell főzni, de abba sztem több a koffein, mint 3 üveg kólába, bár csak egyszer ittam, de a végén idegbeteg lettem tőle :)
2010. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!