Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc édességed? =)

Melyik a kedvenc édességed? =)

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 23:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
túró rudi és tejberizs, vaniliás puding tejszinhabbal.
2010. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
somlói galuska, isler(baracklekvárral) házi mézeskrémes hmmm...
2010. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
Danone csokipuding. :P imádom, basszus, egy kartonnyit simán betolnék itt helyben. :O XD
2010. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
a belga csoki, meg a franciakrémes:) amúgy nagyon sok van... a madártej, a somlói galuska, nyáron a fagyikelyhek, mákos guba, tejbegríz, dobostorta, gesztenyepüré... talán könnyebb lett volna, ha az lenne a kérdés, hogy van olyan amit nem szeretsz?:D:D:D
2010. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Somlói, Gesztenyepüré, kávés csokik, fagyi:D
2010. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Tiramisu, meg az ilyen sütik, kivéve a csokitorta, meg amiben csokikrém van.. az a tipikus csokikrém... Atl ki vagyok :(


Csokiiiii mindenfajta, legjobban a fehér.

Nutella, bodzás cukorka.

2010. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: a Marcipánt sem szeretem :D
2010. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Csololádés édességek,Roche golyó, Giotto, Belga csoki bonbonok, fagylalt, jégkrém, tiramisu, ...
2010. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, Tiramisu. A lényeg, hogy legyen elég légies szerkezetű a mascarpone krém. És francia krémes. Hűű, de imádom, de nem azt, ami ércsokiból van, meg valami hitvány krémből. Az igazit. :) És feketeerdő-torta.

Csoki minden mennyiségben, istenem, az az élmény semmivel sem ér fel, mikor bekapsz egy kocka Milkát, és lágyan szétolvad a szádban, mmm, és mm, nyamm. :D Akkor itt megemlítem a Kinder Maxi Kinget és a Kinder Tojást is. :)

Palacsinta, szigorúan nutellával, jó sok gyümölccsel, tejszínhabbal...

Mákos tészta, gyerekkori élmény miatt. :) Hah. Mikor beleragad a fogadba...:D

Túrórudi minden mennyiségben, éljen Magyarország. ;)


És persze fagyi. Kizárólag FINOM fagyi. Bailey's-es, kekszes, vaníliás, csokis, ha már nem bírsz ennyi édeset, becsúszhat egy citromos is. :D


És igen. Édességmániás vagyok. :)

2010. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Dán keksz nálam is ott van, ő a kekszek királynője.

Szeretem a gundel palit, feketeerdő tortát, az eszterházyt, és a baklavát is. zserbót de csak a belsejét,az étcsoki miatt nem eszem meg a tetejét.

tejbegríz de kakaó nélkül, piskóta csokiöntettel (az ovisat). Fagyasztott sütik közül a körtés-csokis, Auchanba lehetett kapni, de már egy ideje nem látom sajna de valami isteni volt, jobb mint 1 orgazmus. :)

Csokiból a ribizlis Tibi a No.1, én utálom a Milkákat mert nem tetszik az utóízük.

Régen a mekiben voltak marcipános desszertek, abból az öntetből 10 l-t is meg tudnék enni, kár hogy már nem árulják.

2010. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!