Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » én most februárba elakarok...

én most februárba elakarok kezdeni gyúrni, konditerembe. és hogy milyen ételkiegészitöket ajánlanátok. Pl protein, fehérje, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
kitartást+akaraterőt,semmi lomot nem kell szedni
2010. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

valahogy csak kell nönie az izomnak, és plus fehérje vagy protein sztem nem ártana


csak márkét nem tudok

2010. jan. 16. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem te voltál, aki ezt már megkérdezte, és akinek én azt javasoltam, hogy inkább a helyesírást gyakorolja 15 évesen heti 7 edzés keretében? Gratulálok a sok eszedhez.
2010. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem én voltam, és nem tudom mi baj van a helyesírásommal, de értelmetlen dolgot minek irsz?
2010. jan. 16. 21:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Az olyan emberek mint te nagyon feltudnak idegesiteni. Az a baj, hogy csak itt interneten van nagy szátok
2010. jan. 16. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor majd én elmondom, hogy mi a baj a helyesírással, csak, hogy tiszta legyen, nem megbántani akarlak, csak elmagyarázom, hogy miért írta azt az előző válaszoló.

Mondat kezdőbetűje nagy betű. Nem februárba, hanem februárban. Nem konditerembe, hanem konditeremben. Nem ételkiegészitöket, hanem ételkiegészítőket. És a mondat szóösszetétele sem helyes, kissé értelmetlen.

2010. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod idő nap előtt tönkre tenni a veséidet, akkor nem szedsz semmilyen ételkiegészítőt. Járj rendszeresen konditerembe heti 3-4 alkalommal és hidd el lesz annak ételkiegészítő nélkül is eredménye és sokkal tartósabb mintha szednél bármit is . Ugyanis azok a szerek csak felfújják az izmkat, nem valódi izom épül, ha elhagyod őket súlyos következményei lehetnek, és azért nem mellékes az egészségi állapotunk sem. Tényleg legyél kitartó . eüs
2010. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok csak annyi, hogy a protein és a fehérje ugyanazt jelenti.
2010. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látjátok, vannak olyanok is akik értelmes dolgokat tudnak írni, és arra válaszolnak amit kérdeztem.
2010. jan. 17. 12:12
 10/10 anonim válasza:
hot blood...
2010. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!