Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet teljesen megszünt...

Hogyan lehet teljesen megszüntetni a szájszagot hagyma evése után?

Figyelt kérdés
Nem tudom mièrt de fogmosás után is èrződik nekem. Hiába rágózom, nem segít. Csak kicsit elfedi.... Mit tegyek ellene?

2014. aug. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze mert a gyomrodból is érződik. Utána egyél rá mondjuk gyümölcsjoghurtot, gyümölcsöt azok tompítják kicsit... De laikus vagyok egyébként passz.
2014. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

sajnos nem nagyon tudsz ellene tenni

esetleg öblögess alkohollal, vagy mustárral

rághatsz petrezselyemzöldet

talán még a forró kávé is segíthet valamennyit

próbálj minél többet inni és enni rá, főleg valami szénhidrátot, mondjuk étcsokit

2014. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Állítólag a petrezselyemzöld segít a gyomorból is kiűzni a szagot, rágjál el pár levelet.
2014. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem lehet.

1-2 nap kell, hogy teljesen "elmúljon".

2014. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
én úgy tudom, hogy a mandarin hatásos. de végül is tényleg nagyon erős illata van
2014. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
petrezselyem levél, vagy szekfűszeg rágása javallott. Esetleg a kettő együtt.
2014. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
2-3 cikk fokhagyma elrágcsálása tökéletesen megszünteti a hagymaszagot. De mi szünteti meg a fokhagyma szagát?
2014. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha randi előtt vagy inkább keress valami kifogást és halaszd el:/ Holnapra teljesen elmúlik, mert éjjel feldolgozza a gyomor és a reggeli fogmosás után már nyoma sem lesz a hagymaszagnak.
2014. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!