Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Update...

Mi a véleményetek az Update ételekről?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, sokaknak állítólag bejött.. De azért szeretném kikérni a ti véleményeteket is!
2014. júl. 21. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
lehet vele fogyni.megveszel egy kenyeret,másra nem marad pénzed.nem ér semmit.rendes diéta,kardió és majd csak olvadnak le a kilók.a paleot tudom ajánlani hosszú távon bejön.-13 kg 4 hónap alatt
2014. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%
Két okból veszek magamhoz táplálékot: 1. hogy csillapitsam az éhségem. 2. mert élvezet enni, főleg finomat. Ezek közül az update egyiket sem biztositja. Akkor meg mi értelme lenne ?
2014. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
jaj már nagyon uncsi ez a kérdés!!
2014. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha fogyni akarsz akkor ne egyel, ennyi.
2014. júl. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó üzlet. Norbinak.

Nekem speciel nincs kidobni való pénzem, az update kaják meg aranyáron vannak. Inkább kevesebbet eszem, és sportolok!

2014. júl. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak drágák, de semmi hasznuk. Ugyanolyan üzlet Norbinak, mint a paleo Szendinek. Egyik sem ér semmit.
2014. júl. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, h ár/érték arányban fos.
2014. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Intervallum edzés minden nap,mellette street workout(önsúlyos edzés).

Lisztes kaják mind felejtsd el,húsok mehetnek mellé rizs,bab,lencse,saláták,tojás,túró.Napi ötszöri étkezés,és nem Colaval leöblíteni a kaját,hanem víz.

Ettől lepörögnek a kilóid gyorsan.

Én két hónap alatt 11 kilót fogytam és szépen megnőttek az izmaim,mondjuk nekem a genetikám is jó.És túl is fogytam magam.

Ez nem tetszett a menyasszonyomnak ezért vissza kellett szednem pár kilót.:-)

2014. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Norbi az update-el azokra alapoz, akik úgy akarnak lefogyni, hogy közben nem mondanak le semmiről (pl ugyanúgy kétpofára zabálják a kenyeret, mogyorókrémet stb), csak ugye ennek ára van, mert ezek a kaják drágák.


Ha le szeretnél fogyni, akkor ne egyél kenyeret, tésztát, cukros dolgokat, krumpliból is keveset. A kaja adag inkább legyen kisebb és többször fogyaszd, + mellette edzeni kell valamit. Erre viszont a Norbi meg a lófejű Réka DVD-i jók.

2014. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sportolni sportolok. Kettlebell meg mellette elkezdtem futni.
2014. júl. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!