Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Számotokra mik a kedvenc és...

Számotokra mik a kedvenc és mik a gyűlölt ételek?

Figyelt kérdés

Én imádom az összes tésztafélét, olaszos ízeket, bár a rántott hús petrezselymes krumplival verhetetlen.

Ha valamiben káposzta, vagy karfiol van, azt képtelen vagyok megenni. :)


2010. jan. 5. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

kedvenc: rizs, húsok (de nem vadasan), rántott karfiol, lencse és krumplifőzelék, rakott és székelykáposzta.

nem szeretem: káposzta és répafőzelék, káposztás tészta, bab, zöldbab.

2010. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a káposztát és a karfiolt, meg minden zöldséget. Próbálok ugye egészségesen táplálkozni, és ehhez bele is kell élni magam. Kifejezett kedvencet nem tudnék mondani. Amit képtelen vagyok megenni bármilyen formában, az az állati belsőségek (kivéve a baromfimájak) és a vér. A belsőségektől irtózok, büdösnek érzem őket, különösen a májat, akárhogy vannak elkészítve. Ja, kivétel a pacal, azt szeretem.
2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim: töltött káposzta, rakott káposzta, illetve mindenfajta rakott husos dolgok, rántott husok, köretek között a krumplipüré, imádom a uborkasalátát.

Utálom kifejezetten a finomfözeléket, a kapros sütiket, levesek közül a tojás levest, köménymag levest, és saláták közül a svédgombát nem szeretem.

2010. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc étel: Édesség! Minden mennyiségben! Teherautószámra!


Gyűlölt ételek: Étcsokoládé, kelkáposzta főzelék, tökfőzelék, pacal, húsostészták, valamint ha a béna szakács elkúrja az étket...volt már hogy körömpörköltöt úgy hoztak ki hogy a ráégett, megfeketedett szőrös (!!!) bőr ott figyelt a pata végén. Blöe.

2010. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálom: pacal, véres hurka, tüdő, (mindet kóstoltam, nem finnyásság), nem szeretem a marhahúst, vadhúsokat, nyulat, halat, de megeszem ha kell,és nem vagyok leveses. kedvenc: aranygaluska, bármikor:)aztán még rakott krumpli, karfiol zöldbab stb, tejszines ételek, darálthusos dolgok..most ennyi jut eszembe.
2010. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek mindent,de igazan kedvenc nekem a palacsinta marad,meg a somloi galuska,illetve kukorica salata,de a töltött kaposzta,husleves,ujkrumpli,uborka sali is nagyon jo.

Talan a spagetti amit nem szeretek,mert tul gyakran ettem,meg paszulyleves...Ja meg a rantott levest se szeretem.

2010. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kedvenc:húsleves,halak,édességek,rakott kaják,aranygaluska,gombás hús,lencseleves

utáltak:lebbencsleves,franciasaláta,marhahús,disznóhús,hurka

:)

2010. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc: házikolbász, minden rakott és rántott étel,palacsinta (sós is édes is) csoki minden mennyiségben gyűlölt:finomfőzelék
2010. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utsó!

Jaaaj neee! Én ezken a k-s zldségeken kivűl minden zöldséget imádok....

De eszembe jutattad a menzás finom főzeléket... júj. Még most is borzongok tőle. Akkor inkább egy kis karfiol.

2010. jan. 5. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:

kedvenc: strapacska a no.1., aztán olasz tészták, igazi olasz pizza, otthoni grill husik, saláták minden amiben feta sajt van


gyűlölt: pacal, szív, vese, véres hurka, minden amibenkapor vagy menta van, a túl zsíros kaják, a nagyon vastag virsli, bőr

2010. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!