Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó ételek receptjei?

Olcsó ételek receptjei?

Figyelt kérdés
Ebben és a következő hónapban nagyon kevés pénzből kell megélnünk. Nem dúskálunk máskor sem, de most még kicsit rosszabb. Ennek ellenére ennünk kell. Kérek szépen sok jó ötletet, viszonylag olcsón előállítható kajákra.
2010. jan. 4. 10:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nálunk is nagyon rossz a helyzet,csak mi 5-en vagyunk a szüleim munka nélüliek /kicsi a végzettség és nincs pénzünk tovább képzésre/ és a családi pótlékból élünk jelenleg ott a lakás hitel meg ilyesmi.


Nálunk nem is mindig van valami nagy evés legtöbbször tojást eszünk, pörköltöket, sertés májat, mert az viszonylag olcsó/3000ft 1kg azt hiszem/ húslevest, gulyás levest, mert az sok és laktatós, Stefánia vagdalt tojással a közepén, meggyszósszal meg búzadarával ez egyszerre kicsit sok de vagy 3-4napig ezt szoktuk enni,

sajtos tészta tejföllel, bundás kenyér, pecsenye/csirkecombot szoktunk venni úgy 8 darabot hagymát olajt és felöntjük vízzel/ tarhonyás húst, pizza/ de ez sajnos csak úgy félévente egyszer van azt is úgy hogy házilag csináljuk/meg a spárban szoktunk venni olyan fagyasztott csirkemellet panírozva 1 kg-at/budget/ ahhoz rizset meg tartár mártást. Hirtelen nem jutott több az eszembe remélem tudtam segíteni.

13L

2011. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Nem 3000ft a sertés máj csak 300 nagyon siettem, ezért elírtam, és bocsi hogy ilyen hosszú lett.
2011. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon aranyos vagy.
2011. febr. 1. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!