Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Mo. -on ilyen...

Hol lehet kapni Mo. -on ilyen Milka csokit? /LENT/

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 7. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Oreo kekszes táblásat szinte mindenhol. (spar,tesco, kisebb édességesnél is, aluljárókban is). Ez ha jól látom, kicsi csoki,ilyet még nem láttam.
2014. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most szinte mindenhol! Én itt láttam az elmúlt pár napban: Spar, Interspar, Metro, Müller.

De szerintem minden nagyobb boltban van már.

2014. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsiben ezt a fajtát még nem láttam, de táblásat mindenhol gyakorlatilag.

Kicsiben csak epreset meg mogyorósat láttam még, ja, és azt hiszem, karamellásat.

2014. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsiben még sehol!

Táblásban mindenhol! :)

2014. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg Müllerben, ott mindig van újdonság.
2014. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem a közelbe van is egy Müller megfogom nézni :) Egyébként egyik ismerősöm állítja hogy kicsibe sokkal finomabb mint nagyba, és venni szeretnék neki mert nem talált eddig egyik áruházban sem, külföldön kóstolta meg. Születésnapja lesz ajándék mellé egy kis bonus édességként gondoltam.:)
2014. ápr. 7. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Müllerben már láttam:)
2014. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként fura, de tényleg nem egyforma sokszor az ízük a különféle kiszereléseknek. :)

Pl. a kedvencem a Noisette, de csak a sima kis táblásnak van olyan finom, puha és olvadós íze (szerintem), a 300 grammos - mivel vastagabb - már kicsit más.


De hasonló a levestészta-dolog, ami - bár mindegyik ugyanabból a tésztából készül, mégis - forma szerint eltérő íző(nek tűnik). :D

2014. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!